بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۳ مدل شش پایه برنز کاری شده

بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۳ مدل شش پایه برنز کاری شده

بازدید سایر مدل های بوفه ویترین

اگر  فضای خالی در کنار یکی از دیوار های سالن خود دارید یکی از بهترین دکور هایی که می توانید قرار دهید بوفه ویترین مدل B۱۰۳ است . همان طور که از نام این محصور مشخص است دارای دو قسمت بوفه و ویترین می باشد, قسمت ویترین دارای سه قسمت مجزا است که با دو طبقه از هم مجزا شده است در سقف ویترین یک عدد چراغ هالوژن قرار گرفته که باعث روشنایی داخل ویترین می شود . طبقه های شیشه ای که با پین های آهنی به ستون ویترین متصل شده است باعث هدایت نور هالوژن به طبقه های پایین تر نیز می شود .

دیواره و کف ویترین پارچه شده است که یک حسن خوبی از لطافت نمایان می سازد و حسنی که دارد این است که مانند زمان های قبل که آینه کار میشد دیگر بخاطر انعکاس اشیاء داخل ویترین ازدحام و شلوغی دیده نمی شود و پس زمینه ی روشن پارچه باعث دیده شدن بهتر دکوری های داخل ویترین می شود .

همچنین در قسمت بوفه فضای مطلوبی جهت قرار دادن سرویس های غذا خوری , که معمولا در خانه هر کسی بیشتر برای مهمانی ها استفاده می شود و سایر مواقع جاگیر می باشد, در دسترس قرار می دهد بدنه ی چوبی این محصول استحکام بالایی را ایجاد می کند . روکش زمینه و طرح معرق بسیار زیبا و ظریف چهره ای خاص به  این بوفه ویترین داده است. ستون های این بوفه ویترین تماما برنز کاری شده است که ترکیب رنگ برنز و رنگ محصول ترکیب زیبایی را ارائه می دهد . عرض این محصول ۱۲۴ سانتی متر می باشد که نسبتا جادار می باشد .

بوفه ویترین شش پایه چوبی برنز کاری شده در طرح های نقاشی معرق با کیفیت عالی
زیبایی ، دوام ، طراحی اصیل

مدل
B۲۰۳

بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۳

ابعاد
۱۲۴x۱۹۰.۵x۵۳

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *