میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

بازدید سایر مدل های میز

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

یکی از ویژگی های میز های پذیرایی که به صورت کشویی درون هم قرار می گیرند فضای کمی است که برای نگهداری اشغال می کنند . وزن سبک این میز ها باعث می شود که ما به راحتی آن ها را جابه جا کرده و در مکان مورد نیاز استفاده کنیم.

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ از چوب روس خشک شده ساخته شده است . شکل هندسی صفحه ی این میز بصورت گرد طراحی شده است که بزرگترین میز بصورت گرد کامل اما میز های زیرین چون بصورت کشوی درون هم قرار می گیرند, باید داری دو ضلع موازی باشند و میزهای زیرین بین مستطیل و گرد تقریبا بصورت بیضی طراحی شده اند .

صفحه معرق کاری شده ی میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ از روکش های مختلف و طرح های معرق بسیار ظریف و زیبای این محصول جلوه ی بسیار خاصی را ایجاد می کند .

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ دارای رنگ بسیار باکیفیت بود و از رنگ و پلی استر بسیار عالی برای زیبایی بیشتر بهره برده شده است .
اسکلت چوبی این محصول استحکام خوبی را در کنار سبکی این میزها ایجاد کرده است . شما با خرید یک ست از میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ دارای چهار عدد میز می شوید که برای پذیرایی مهمان ها بسیار عالی بوده و هر کدام از میز های می تواند به غیر از پذیرایی حتی برای میز تلفن ، میز گلدان ، میز آباژور و …. استفاده شود .

در طراحی میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ از چندین نوع روکش مختلف برای ایجاد طرح های معرق استفاده شده است. و این تنوع روکش به زیبایی میز عسلی افزوده است .

فضایی که این میزها اشغال می کنند حدود ۲۴ در ۵۲ سانتیمتر می باشد که برای میز عسلی ابعاد بسیار مناسب و استانداردی می باشد.

مدل
M ۳۰۴

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴   – چهارپارچه گرد

ابعاد

۵۴x۵۲

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *