نوشته ها

مبل تختخواب شو مدل ویژن – باکس دار

مبل تختخواب شو مدل ویژن – باکس دار

سایر مدل های مبل تختخواب شو

مبل تخت شو مدل T۵۱۹ – باکس دار

امروزه کاناپه های تخت شو یا مبلمان تختخواب شو با مکانیزم های متنوع کمک زیادی به طراحان برای طراحی دکوراسیون کرده است. مبل تختخواب شو معمولا یک کاناپه است که چند نفر می توانند در حالت مبل روی آن بنشینند و در حالت تختخواب هم بر اساس ابعاد آن تخت یک نفره یا دو نفره داشته باشند.

به دلیل تغییر حالت این محصول نیاز هست تا بدنه ای بسیار قدرت مند داشته باشد که این مهم از طریق ساخت اسکلت آن از آهن میسر می شود. همانطور که در تصاویر می بینید زیر سازی کاناپه تختخواب شو مدل ۵۱۹ از طریق مفتول های فلزی، کاملا مقاوم در برابر افت و رها شدن زیر کار می باشد. تشک با تراکم بالا و استاندارد خواب می باشد که در کاناپه های تختخواب شو کیفیت کفی کار بسیار مهم است زیرا بصورت ۲۴ ساعته مورد مصرف می باشد، پس نیاز هست از جنسی مقاوم و استادندارد استفاده گردد.

یکی از دغدغه های خرید مبل تختخواب شو همیشه ابعاد تختخواب شو می باشد اما نگران نباشید شما در محصولات ما مبل تخت شو با ابعاد مد نظر خود را پیدا خواهید کرد . در صورتی تختخواب شویی با ابعادی غیر از ابعاد استاندارد نیاز داشته ما برای شما با ابعاد دلخواه مبل تختخواب شو خواهیم ساخت.در این مدل تمام قطعات کف، پشتی و دسته ها قابل جدا شدن می باشد که در زمان حمل و نقل و اسباب کشی بسیار کار ما را راحت خواهد کرد . عرض ۱۶۰ سانتیمتری این مدل تختخواب شو دقیقا برابر یک تشک دو نفره خواب می باشد و تشک یک تکه این مدل راحتی بیشتری را به ارمغان می آورد .جعبه یا باکسی که در زیر کار تعبیه شده است فضای بسیار خوبی برای قرار دادن وسایل خواب مثل پتو ، ملافه ، بالشت و یا چیز هایی دیگر می باشد. برای خرید مبل تخت شو فقط کافی است که از تریق صفحه تماس با ما ، با فروشگاه ما تماس حاصل کنید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید .

مدل – T ۵۱۹

ابعاد مبل – ۹۲x۲۳۰

ابعاد تشک – ۱۶۰x۲۰۰

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

ز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

بازدید سایر مدل های میز

میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

این محصول از سه میز هم اندازه تشکیل شده است. به دلیل فرم پایه های میز عسلی می توان آنها را به راحتی روی هم قرار داد تا در صورتی که نیاز به آن ها نباشد فضای زیادی را نگیرد . میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ از چوب روس خشک شده ساخته شده است . شکل هندسی صفحه ی این میز بصورت گرد طراحی شده است و شامل سه پایه می باشد که طراحی سه پایه در این میز باعث می شود که در هر سطح ناهمواری میز نلرزد و لق نزند.

ادامه مطلب “میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی”

ویترین معرق مدل V۲۰۵

ویترین معرق مدل V۲۰۵

بازدید سایر مدل های بوفه ویترین

ویترین معرق مدل V۲۰۵

یکی از بهترین انتخاب ها برای جا دادن اشیاء دکوری در خانه استفاده از ویترین های چوبی می باشد . محفظه شیشه ای این محصول برای دوری از گرد غبار بسیار عالی عمل کرده و در همین حین بخاطر نورپردازی داخل ویترین جلوه ای بیشتر را شاهد خواهیم بود.

ویترین معرق مدل V۲۰۵ یا ویترین چهار پایه ناز از چوب روسساخته شده و با روکش های ایتالیایی روکش شده است و جدید ترین طرح ها برای طراحی نقوش معرق آن کار شده است . که این نقوش معرق در ستون  پیشانی پایین و پیشانی بالا کار شده است و همچنین در کناره ها
تنوع طرح چوب رنگ های بکر طبیعی چوب باعث زیبایی و جلوه ی بیشتر این محصول گردیده است .
ادامه مطلب “ویترین معرق مدل V۲۰۵”

معرفی آینه کنسول چوبی طرح B۱۰۷

معرفی آینه کنسول چوبی طرح B۱۰۷

بازدید سایر مدل های کنسول

معرفی آینه کنسول چوبی طرح B۱۰۷

همیشه نقاشی های زیبا انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. همیشه نقاشی ها را روی تابلو و دیوار دیده ایم اما این بار نقاشی ها روی کنسول های چوبی قرار می گیرند و با همان ساز و کاری که روی بوم نقاشی انجام می شود اینبار روی کنسول ها شکل گرفته است.

تصور کنید یک نقاشی زیبا روی وسایل چوبی چقدر می تواند آن ها را منحصر به فرد و خاص کند . زمینه های رنگی در رنگ های متنوع از رنگ چوب با بافت های طبیعی آن گرفته تا رنگ های ترک ، رنگ پتینه ، طرح سنگ ، طلایی ، ورق طلا ، کرم می تواند اجرا شود و طرح های زیبای نقاشی روی قسمت های مختلف کنسول B۱۰۷ نقاشی می شود.

ادامه مطلب “معرفی آینه کنسول چوبی طرح B۱۰۷”

چگونه یک خانه ی مینیمالیستی بسازیم !؟

چگونه یک خانه ی مینیمالیستی بسازیم !؟

ساده‌گرایی یا مینیمالیسم : Minimalism مکتب هنری است که اساس آثار و بیان خود را بر پایه سادگی و روش‌های ساده و خالی از پیچیدگی های معمول بنیان گذاشته‌است.

این جنبش در دهه ی ۱۹۵۰ بوجود آمد و یکی از دستاوردهای تکامل معماری در قرن بیستم است. تمیز و ساده در حالی که هنوز هم بسیار از آن استقبال می شود. مینیمالیسم تقریبا در هر فضایی جذاب است . شاید در ابتدا دشوار بنظر برسد که با کاهش درهم ریختگی و پردازش ذهنی، زیبایی هر قطعه ای از مبلمان یا خانه واقعا شروع به جلوه گری کند. اما به یاد داشته باشید که مفهوم مینیمالیسم می تواند تا حد زیادی به نحوه تفکر و دیدگاه بصری افراد بستگی داشته باشد. شما هم می توانید برداشت کلی خود را از این مفهوم تاثیرگذار داشته باشید. پس بهتر است سعی کنید از ایدههای جدید و متفاوت استقبال کرده و در عین حال، از نظر حرفه‌ای افراد متخصص تا حد امکان بهره ببرید.

ما در این مقاله چند نکته کلیدی در این رابطه را به شما آموزش می دهیم.

 

چگونه یک خانه ی مینیمالیستی بسازیم 1

 

 هربار یک اتاق را تغییر دهید.

هنگامی که به جای جدیدی نقل مکان می کنید یا تغییر دکوراسیون می دهید، سخت است که کل خانه را یک مرتبه ساده سازی کنید. پس بهتر است روی یک اتاق تمرکز کنید. اجازه دهید که آن فضا مرکز آرامش شما برای شروع طراحی باشد و آن را مایه ی الهام برای ساده سازی اتاق بعدی و بعد از آن قرار دهید.

ادامه مطلب “چگونه یک خانه ی مینیمالیستی بسازیم !؟”

مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷

مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷

سایر مدل های مبل تختخواب شو

مبل تخت شو مدل T۱۰۷

این مبل تختخواب شو دارای بدنه و اسکلت فلزی می باشد که با پروفیل ۲ ساخته شده است . سراسر اسلکت فلزی رنگ خورده که مانع از زنگ زدگی آن شود . در این مدل دسته های چوبی به صورت خمیده در اطراف قرار گرفته است . که رنگ پلیشی دسته ها به جذابیت آن افزوده است . مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ داری تشک استاندارد خواب می باشد که از جنس پلی یورتان با تراکم بالا ساخته شده است و نیاز به هیچ تشک اضافه ای برای تختخواب نیست . از نظر تختخواب و مبل بسیار کارار بوده و هر دو حالت مبل و تختخواب را به خوبی پوشش می دهد .

مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ دارای سه بخش متحرک می باشد که با تغییر حالت این سه بخش حالت مبل به حالت تختخواب و برعکس قابل تغییر می باشد. یکی از ویژگی های این مبل تختخواب شو سبکی آن نسبت به سایر مدل های تختخواب شو می باشد.
شما می توانید مدل این تختخواب شو را با توجه به سلیقه ی خود سفارش دهید و تغییرات مورد نیاز را اعمال نمایید و ما برای شما این تغییرات را اجرا خواهیم کرد .

قطعات متحرک مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ در دو حالت تسمه ی مبلی و مفتول فلزی با توجه به انتخاب مشتری ساخته می شود و با توجه به آن سفتی و نرمی کف آن در دو حالت قابل ارائه می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های این مدل تختخواب شو کاربری آسان و تغییر حالت آن بین مبل و تخت می باشد که به علت سبکی این مدل سادگی آن دو چندان می باشد.

راحتی و زیبایی را از ما بخواهید گالری مبل فرزانه

مدل – T ۱۰۶

ابعاد مبل – ۸۷x۱۱۰

ابعاد تشک – ۸۰x۱۹۲

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

چگونه مبلمان اتاق خواب خود را چیدمان کنیم؟

چگونه مبلمان اتاق خواب خود را چیدمان کنیم؟

اتاق خواب شما شاید با اهمیت ترین اتاق در خانه ی شما باشد. این جا محل خواب شما است, پس مهم است که آن محیطی آرامش بخش باشد . شما همچنین می خواهید با یک روش عملی آن را چیدمان کنید به نحوی که بتوانید به صورت روتین و روزانه در فضای اطراف آن حرکت کنید.  این راحت هست که اتاقی زیبا بدون فدا کردن شیوه ی دلخواه شما ایجاد شود . اینجا تعدادی سرنخ هست که شما می توانید با دنبال کردن آن مبلمان اتاق خواب خود را به روشی جذاب و کاربردی چیدمان کنید.

بخش اول: طرح ریزی برای نقشه ی دکور شما

 

چگونه مبلمان اتاق خواب خود را چیدمان کنیم؟

۱. درک طرح اتاق .

قبل از اینکه اثاثیه جدید بخرید یا سعی کنید اثاثیه خود را داخل اتاق جا دهید, شما نیاز دارید بدانید چگونه باید اتاق خواب راه اندازی کنید. محل قرار گیری پنجره یا سایز دیوار می تواند روی نحوه چیدمان اثاثیه تاثیر داشته باشد .  چیزهای که شما باید در حوزه طراحی به آن توجه کنید عبارت است از :

• اندازه گیری دیوار ها. استفاده از متر نواری برای اندازه گیری دقیق ابعاد دیوار .
ادامه مطلب “چگونه مبلمان اتاق خواب خود را چیدمان کنیم؟”

کوسن چاپی مدل C02 طرح گربه

کوسن چاپی مدل C02 طرح گربه

بازدید سایر مدل های کوسن

کوسن چاپی مدل C02 طرح گربه

کوسن چاپی مدل C02 طرح گربه

شاید باوراتان نشود که می توان با چند عدد کوسن معجزه ای در طراحی ایجاد کرد . کوسن ها در کنار اینکه پوشش مخملی بسیار نرمی دارند و همچنین راحتی زیادی ایجاد می کنند به خاطر رنگ و طرح هایی که دارند جلوه ی خاصی به اتمسفر فضا و طراحی شما می دهند .

رنگ های خاص مورد استفاده و تنوع نا محدود شما را قادر میسازد ترکیب رنگ های بسیار جذاب ایجاد کنید شما می توانید با رنگ ها در گرمی فضا و آرامش آن تاثیر زیادی ایجاد کنید .

کوسن های چاپی گالری مبل فرزانه با تنوع در طراحی و رنگ , شما را برای طراحی راحت و سریع و مقرون به صرفه یاری می دهد تا فضای خانه ی خود را تازه کنید . تغییر کوسن یکی از راه های متداول برای ایجاد حس تازگی روی مبلمان شما می باشد.

کوسن های گالری مبل فرزانه از دو لایه پارچه تشکیل شده است لایه رویی که از جنس مخمل مبلی می باشد که طرح ها با جدید ترین چاپگرهای بازار بعد از طراحی روی پارچه ها چاپ می شود و بعد از آن خیاطی می شود و تولید لایه درونی آن از جنس پارچه ی نخی پوشش دهنده الیاف ویسکوز می باشد . این دو لایه بودن کمک زیادی در جهت شسشو و یا کاهش یا تراکم الیاف ایجاد می کند . طراحی ها کوسن بسیار خاص و منحصر به طراحان گالری مبل فرزانه می باشد .

با خرید آسان این کوسن ها تازگی را به خانه ی خودتان هدیه دهید .

گالری مبل فرزانه

مدل

C02

کوسن چاپی مدل C02 طرح گربه

ابعاد

۴۳x۴۳

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

بازدید سایر مدل های میز

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد

یکی از ویژگی های میز های پذیرایی که به صورت کشویی درون هم قرار می گیرند فضای کمی است که برای نگهداری اشغال می کنند . وزن سبک این میز ها باعث می شود که ما به راحتی آن ها را جابه جا کرده و در مکان مورد نیاز استفاده کنیم.

میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ از چوب روس خشک شده ساخته شده است . شکل هندسی صفحه ی این میز بصورت گرد طراحی شده است که بزرگترین میز بصورت گرد کامل اما میز های زیرین چون بصورت کشوی درون هم قرار می گیرند, باید داری دو ضلع موازی باشند و میزهای زیرین بین مستطیل و گرد تقریبا بصورت بیضی طراحی شده اند .
ادامه مطلب “میز عسلی معرق مدل M۳۰۴ – چهارپارچه گرد”

معرفی بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۴

معرفی بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۴

بازدید سایر مدل های بوفه ویترین

معرفی بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۴

ویترین های چوبی بهترین انتخاب برای قرار دادن اشیاء دکوری و با ارزش شما هستند . زیرا به علت فضای شیشه ای که دارند حداقل از گرد و غبار محیط آن ها را حفظ می کنند و به علت نور پردازی داخل کار و پس زمینه ی مناسب باعث جلوه ی بیشتر آنها می شود .

همینطور همه این اشیای زینتی را در یک محفظه برای ما نگهداری می کنند . بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۴ یا بوفه ویترین چهار پایه ناز از چوب روس خشک شده ساخته شده و با روکش های ایتالیایی روکش شده است و جدید ترین طرح ها برای معرق آن کار شده است . که این نقوش معرق در سر ستون ها پیشانی بالا و پیشانی پایین کار شده است و همچنین در قاب های پایین در و کناره ها .
تنوع طرح چوب رنگ های بکر طبیعی چوب باعث زیبایی و جلوه ی بیشتر این محصول گردیده است .
ادامه مطلب “معرفی بوفه ویترین معرق مدل V۲۰۴”