آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ را بهتر ببینیم

آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ را بهتر ببینیم

بازدید سایر مدل های کنسول

آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ را بهتر ببینیم

در آپارتمان های امروز که متراژ ها نسبت به قبل کوچک تر شده است و عموما همه ی ما فکر می کنیم چه طور خانه ی خود را چیدمان کنیم که, سادگی و زیبایی در دکوراسیون خانه داشته باشیم و همچنین وسایل خانه را نیز در کمد ها و کابینت ها و کنسول ها جا دهیم .

این روز ها یکی از بهترین پیشنهاد طراحان داخلی استفاده از آینه کنسول ها برای دکور خانه می باشد . آینه کنسول فضا و دیوار را پوشش می دهد. قرار گرفتن آینه روی آن باعث بزرگتر جلوه دادن سالن می شود. سطحی که در روبروی آینه قرار می گیرد بسیار مفید برای قرار دادن مجسمه ها و یا شمدان های ما می باشد .

قابلیت رنگ آمیزی در آینه کنسول باعث می شود شما این محصول را با هر محیطی سازگار کنید و رنگ دلخواه خود را برای آن سفارش دهید .از جمله حسن های کنسول داشتن فضا در درون خود می باشد که, شما خیلی راحت سرویس غذاخوری خود را می توانید با خیال راحت در آن جا دهید.

آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ دارای دو طبقه کمد و یک کشو در بالی آن می باشد.

آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ از چوب روس خشک ساخته شده است و با روکش های مختلف چوب در قسمت های مختلف آن طرح های معرق ایجاد شده است .

آینه کنسول معرق مدل B۱۰۶ به صورت سه خم طراحی شده است که دو طرف کنسول و در کار جمعا سه خم را ایجاد می کند . در و قاب های کناری بصورت تو رفتگی و بیرون آمدگی ایجاد شده است که خود به ظرافت محصول افزوده است .

مدل
B۱۰۶

ابعاد
۹۶x۹۱x۴۶

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *