مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷

مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷

سایر مدل های مبل تختخواب شو

مبل تخت شو مدل T۱۰۷

این مبل تختخواب شو دارای بدنه و اسکلت فلزی می باشد که با پروفیل ۲ ساخته شده است . سراسر اسلکت فلزی رنگ خورده که مانع از زنگ زدگی آن شود . در این مدل دسته های چوبی به صورت خمیده در اطراف قرار گرفته است . که رنگ پلیشی دسته ها به جذابیت آن افزوده است . مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ داری تشک استاندارد خواب می باشد که از جنس پلی یورتان با تراکم بالا ساخته شده است و نیاز به هیچ تشک اضافه ای برای تختخواب نیست . از نظر تختخواب و مبل بسیار کارار بوده و هر دو حالت مبل و تختخواب را به خوبی پوشش می دهد .

مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ دارای سه بخش متحرک می باشد که با تغییر حالت این سه بخش حالت مبل به حالت تختخواب و برعکس قابل تغییر می باشد. یکی از ویژگی های این مبل تختخواب شو سبکی آن نسبت به سایر مدل های تختخواب شو می باشد.
شما می توانید مدل این تختخواب شو را با توجه به سلیقه ی خود سفارش دهید و تغییرات مورد نیاز را اعمال نمایید و ما برای شما این تغییرات را اجرا خواهیم کرد .

قطعات متحرک مبل تختخواب شو مدل T۱۰۷ در دو حالت تسمه ی مبلی و مفتول فلزی با توجه به انتخاب مشتری ساخته می شود و با توجه به آن سفتی و نرمی کف آن در دو حالت قابل ارائه می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های این مدل تختخواب شو کاربری آسان و تغییر حالت آن بین مبل و تخت می باشد که به علت سبکی این مدل سادگی آن دو چندان می باشد.

راحتی و زیبایی را از ما بخواهید گالری مبل فرزانه

مدل – T ۱۰۶

ابعاد مبل – ۸۷x۱۱۰

ابعاد تشک – ۸۰x۱۹۲

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *