مبل تختخواب شو مدل T419 , کاناپه تخت شو ی صندوق دار

مبل تختخواب شو مدل T419 , کاناپه تخت شو ی صندوق دار

سایر مدل های مبل تختخواب شو

اگر از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید همزمان با استراحت , به تماشای تلویزیون بپردازید کاناپه های تختخواب شو بهترین ایده برای این کار هستند , این محصول به سادگی قابلیت تبدیل به تختخواب را دارا می باشد و امکان استراحت شما را فراهم می کند.

سایز تختخواب متناسب با ابعاد مبل تغییر می کند و شما می توانید با توجه به ابعاد فضایی که در اختیار دارید ابعاد مبل تخت شوی خود را تعیین کنید . روکش این کاناپه ها دقیقا مانند مبل قابل انتخاب می باشد و شما می توانید رنگ بندی کاناپه تختخوابشو را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید . سادگی در استفاده و اسکلت بندی بسیار مقاوم این محصول هر روز افراد بیشتری را مجاب می کند که , در فضای آپارتمان های امروزی که باید در حداقل فضا بیشترین کارایی کسب شود , از کاناپه های تخت شو استفاده کنند .

شما در طول ۲۴ ساعت هر زمان بخواهید می توانید مبل یا تخت داشته باشید و این ایده بهترین روش برای صرفه جویی در فضای خانه و پول شما می باشد .

کاناپه تختخواب شو مدل ۴۱۹ دارای تشک کاملا طبی بوده و مناسب و استاندارد خواب می باشد, اسکلت فلزی این کاناپه مقاومت بسیار بالایی را به این محصول می دهد . در زیر کفی این کاناپه فضایی به مساحت ۷۰ در ۱۹۰ تعبیه شده برای قرار دادن پتو بالشت یا هر وسیله ی دیگری در خانه ی شما , دسته های تمام پارچه و راحت برای تکیه گاه کاناپه تختخوابشو

با یک تیر چندین هدف را نشانه بگیرید.

مدل – T ۴۱۹

ابعاد مبل – ۲۲۰x۸۲

 

ابعاد تشک – ۱۹۳x۱۰۶