میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

ز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

بازدید سایر مدل های میز

میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

این محصول از سه میز هم اندازه تشکیل شده است. به دلیل فرم پایه های میز عسلی می توان آنها را به راحتی روی هم قرار داد تا در صورتی که نیاز به آن ها نباشد فضای زیادی را نگیرد . میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ از چوب روس خشک شده ساخته شده است . شکل هندسی صفحه ی این میز بصورت گرد طراحی شده است و شامل سه پایه می باشد که طراحی سه پایه در این میز باعث می شود که در هر سطح ناهمواری میز نلرزد و لق نزند.

صفحه معرق کاری شده ی میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ از روکش های مختلف و طرح های معرق بسیار ظریف و زیبای این محصول جلوه ی بسیار خاصی را ایجاد می کند .صفحه ی این محصول در دو حالت براق و مات موجود می باشد که صفحه براق آن در اثر پلیش به وجود آمده که صفحه مقاوم تری می باشد.میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ دارای رنگ بسیار باکیفیت بوده و از رنگ و پلی استر بسیار عالی برای زیبایی بیشتر بهره برده شده است.

اسکلت چوبی این محصول استحکام خوبی را در کنار سبکی این میزها ایجاد کرده است .

شما با خرید یک ست از میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ دارای سه عدد میز می شوید که برای پذیرایی مهمان ها بسیار عالی می باشد و هر کدام از میز های می تواند به غیر از پذیرایی حتی برای میز تلفن ، میز گلدان ، میز آباژور و …. استفاده شود .

هم اندازه بودن میز عسلی مد M305 باعث می شود، در صورت نیاز شما میز ها را به صورت کنار مبلی به صورت ثابت در کنار ست مبلمان خود داشته باشید. فضایی که این میزها اشغال می کنند حدود ۴۶ در ۴۹ سانتیمتر می باشد که برای میز عسلی ابعاد بسیار مناسب و استانداردی می باشد.

 

مدل
M ۳۰۵

میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

ابعاد

۴۶x۴۹

شما از طریق صفحه ی تماس با ما می توانید آدرس و شماره تماس ما را برای سفارش داشته باشید.

2 thoughts on “میز عسلی معرق مدل M۳۰۵ – سه تیکه صفحه پلیشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *